Učenci 5. in 6. razreda so se 9. septembra odpravili v šolo v naravi, ki je potekala na Debelem rtiču.

Čeprav smo največ časa namenili razvijanju plavalne tehnike, je ostalo veliko časa še za druge dejavnosti. Tako se je večina prvič preizkusila v vožnji s kajakom, z ladjico smo obiskali Izolo, se preizkusili v miselnih igrah in se podali na nočni pohod med vinogradi.

Veliko časa je ostalo za prosto igro v bazenu ali na plaži, kjer smo se prijetno ohladili v vodi, saj je bilo zelo vroče. Orientirali smo se na zemljevidu, pisali razglednice, se preizkusili v športnih igrah in skrbeli za sobe in dobre odnose. Zadnji večer smo imeli tudi ples pod zvezdami.

Šola v naravi je priložnost, da se naučimo kaj novega, smo samostojni, preživljamo čas v naravi in se družimo. Posebno doživetje pa je bila tudi vožnja z vlakom.

Več fotografij je na voljo v spletni oddelčni učilnici oddelkov.

Nataša P.

Foto: Karla R. in Nataša P.

Oznake: , ,