V petek, 6. 10. 2023, so učenci prvega razreda lepo pripravili razred in se spraševali kaj pomeni sprejem v skupnost učencev šole OŠ Janka Ribiča Cezanjevci. Nato so se jim pridružile starejše učenke pod vodstvom predsednice skupnosti učencev naše šole, Zale Rauter. Učenke so prvošolčkom pripravile lepo dobrodošlico z lastno napisano pesmico, deklamacijami, zaigrano skladbo na kitaro in spodbudnimi besedami učenke Zale Rauter. Nekaj besed so povedale še pedagoginja Martina Cvetko, ravnateljica Brigita Hojnik in predstavnica staršev prvega razreda, Nuša Fajfar. Sledila je predstavitev prvošolčkov, ki so deklamirali in zapeli pesmice ter pravilno dogovorili na vprašanja, ki smo jih pripravili prav za njih.

Zapisala: Martina Cvetko

Foto: Jasna Lampreht